Etusivu Tule meille töihin Yhteystiedot

Hallinto

Kappalaisenkatu 8, 50170 Mikkeli
 

Toimitusjohtaja:

Riitta Paasivuori
riitta.paasivuori@kotikaari.fi
015-3558 202, 050-587 4880

Toimistosihteeri:
Riitta Laakkonen
riitta.laakkonen@kotikaari.fi
015-3558 200

Fysioterapeutti:
Marjo Jantunen-Määttä
marjo.jantunen@kotikaari.fi
050-498 9833

Geronomi:
Päivi Matilainen
paivi.matilainen@kotikaari.fi
044-784 0392


Yhdistyksen hallituksen jäsenet vuonna 2017 ovat:
Martti Lokka, hallituksen puheenjohtaja
Timo Heiskanen, hallituksen varapuheenjohtaja
Kalle Nieminen, hallituksen jäsen
Tuula Rahikainen, hallituksen jäsen
Raili Rantanen, hallituksen jäsen
Reino Rouhiainen, hallituksen jäsen
Hannu Toivonen, hallituksen jäsen

Hallituksen sihteerinä toimii toimitusjohtaja Riitta Paasivuori
Yhdistyksen tilintarkastajana toimii Aki Rusanen, BDO Audiator Oy

Yhdistyksen päättävä elin on vuosikokous. Yhdistyksen valmisteleva ja toimeenpaneva elin on yhdistyksen hallitus. Yhdistyksen operatiivista toimintaa johtaa toimitusjohtaja. Yhdistyksen palvelutalojen keskijohto on palvelutalojen johtajilla. Johtamisjärjestelmä määrittää operatiivisen toiminnan raportointivastuut.

Pappilanpuisto

Palvelutalojohtaja:
Tarja Miettinen
Kappalaisenkatu 8, 50170 Mikkeli
tarja.miettinen@kotikaari.fi
015-355 8221, 050-469 4394
fax 015-355 8231

Sairaanhoitajat:     
sairaanhoitajatpp@kotikaari.fi
015-355 8222, 050-361 7846
Hoitajat:     
015-3558220
pappilanpuisto@kotikaari.fi

Mäntypuisto

Palvelutalojohtaja:
Hannele Jaatinen
Sairaalatie 1, 52700 Mäntyharju
hannele.jaatinen@kotikaari.fi
015-3558 421 tai 040-900 1299
fax 015-3558 431

Sairaanhoitaja:     
050-5997029
sairaanhoitajamp@kotikaari.fi
015-3558420
mantypuisto@kotikaari.fi